Fotografia: mayeesherr CC

Dlaczego YES?

Dlaczego warto uczyć się w YES? Dziś, po ośmiu latach działalności YES, możemy wskazać co wyróżnia naszą szkołę i czyni ją atrakcyjną.

  1. SKUTECZNOŚĆ Systematycznie odnotowujemy duże sukcesy naszych Kursantów, którzy osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce oraz w zdawanych egzaminach, a także zajmują najlepsze miejsca w konkursach międzyszkolnych. Zdecydowanie jest to wynik dobrze przemyślanej strategii pracy w małych grupach (max. 6 osób), łączących rówieśników o podobnym stopniu zaawansowania, podobnych zainteresowaniach i możliwościach, a także indywidualnej pracy z uczniem. Zajęcia są dynamiczne, a każdy Kursant wielokrotnie zabiera głos. W tak niedużej grupie jesteśmy w stanie bardzo szybko poznać naszych Kursantów, ich mocne i słabe strony, a następnie dostosować odpowiednie metody do ich potrzeb. Choć nasze zajęcia starannie planujemy, to lektorzy YES są zawsze elastyczni i otwarci na nowe zapotrzebowania naszych Kursantów. Dla grup młodszych stworzyliśmy wewnętrzny system oceniania, który motywuje maluszki, a rodzice na bieżąco mają możliwość monitorować pracę swojego dziecka.
  2. MIŁA ATMOSFERA Nasi Kursanci mają okazję uczyć się języków w ciepłej, rodzinnej atmosferze, dzięki której przyswajanie wiedzy staje się przyjemniejsze i łatwiejsze. Lektorzy w YES zarażają pasją do języka angielskiego, a nasi Kursanci często wybierają angielski jako przedmiot wiodący w gimnazjum, liceum, a także studiują anglistykę.
  3. KONKURENCYJNE CENY za OPTYMALNY CZAS PRACY Nigdzie indziej nie znajdziecie Państwo lekcji w czteroosobowej grupie za tak niską cenę. Różny czas trwania zajęć w YES, tzn. krótsze lekcje dla młodszych i coraz dłuższe dla starszych, podyktowany jest możliwościami skupienia uwagi przez dzieci w różnych grupach wiekowych. Na naszych zajęciach, tych krótszych z młodszymi dziećmi i tych coraz dłuższych z młodzieżą, jest czas na naukę, nie ma czasu na nudę. Nie zabieramy dodatkowych godzin z napiętych grafików dzieci. Dlatego też, u nas nie płacicie Państwo za niewykorzystany czas przez Wasze pociechy.
  4. ZERO FORMALNOŚCI W YES nie wiążemy naszych klientów umowami. U nas można zakończyć kurs w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż znaczna część naszych Kursantów nieprzerwanie kontynuuje rozpoczętą 8 lat temu wspólną przygodę z językiem angielskim w YES.